У клубі села Станіслави відбувся благодійний захід на підтримку ЗСУ «Крокуй, Україно, у пісні і слові, в любові і єдності – до Перемоги!»

Дата: 04.12.2023 15:33

Нині кожен українець на своєму місці – хтось на фронті, а хтось в тилу самовіддано працює задля спільної Перемоги. Одна зі складових такої роботи – постійна допомога Збройним Силам України у подоланні російської агресії.

У Козинській територіальній громаді постійно проводяться благодійні заходи на підтримку ЗСУ.

У неділю, 03 грудня, у клубі села Станіслави відбувся благодійний захід на підтримку ЗСУ «Крокуй, Україно, у пісні і слові, в любові і єдності – до Перемоги!».

Розпочався захід з вшанування хвилиною мовчання загиблих захисників України.

Загалом благодійна акція зібрала чимало жителів населеного пункту та навколишніх сіл. Гості мали нагоду помилуватися творчими колективами закладів культури Козинської громади, які продемонстрували надзвичайно потужну патріотичну концертну програму. Музичні твори для учасників благодійної акції виконували колективи Будинку культури села Пустоіванне: колектив «Браво», народний фольклорний ансамбль «Джерело», дует у складі Дарини Поліщук та Дарини Мельничук, колективи художньої самодіяльності Будинку культури села Нова Пляшева, творча молодь клубу села Дубини та Березини: дует у складі Валерії та Андріани Мороз, солістка Яна Чуліпа, хореографічний колектив та вихованці клубу села Станіслави.  Також активну участь взяли працівники клубних закладів Добриводи та Іващуків.

Завдяки благодійній акції було зібрано 19 450 грн., які будуть передані для потреб наших воїнів – земляків.

Разом до Перемоги!! Все буде Україна!