У Рудня-Почаївському ліцеї провели справжні українські вечорниці «Буде тобі враже, як Солоха скаже»

Дата: 04.12.2023 14:08

Ніякий ворог, ніхто й ніколи в нас не забере традицій – своїх, батьківських, унікальних, неповторних!

1 грудня у Рудня-Почаївському ліцеї провели справжні українські вечорниці «Буде тобі враже, як Солоха скаже».

Організували дійство учні 9 класу з класним керівником Валентиною Миколаївною Чопик. Присутні мали змогу відчути атмосферу українських традицій. На сцені лунали пісні, відбувалися народні ігри та ворожіння. Усі охочі мали змогу, з дозволу Калитинського, вкусити калиту. Завершилися вечорниці спільним переглядом відеофільму та смакуванням вареників.

Ворожили на мир, на добро і на щастя,

Щоб минули Україну всі-всі злі напасті,

Щоб крутезні ЗСУ ворогів здолали,

І щоб до Нового року мир і лад настали!