У закладах освіти Козинської громади відбулися заходи, присвячені Дню Гідності і Свободи

Дата: 23.11.2023 17:10
Кількість переглядів: 206

Фото без опису

У рамках відзначення Дня Гідності і Свободи 21 листопада у закладах освіти Козинської громади відбулися заходи, присвячені вшануванню громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції, Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, воїнів, полеглих у боях за територіальну цілісність і незалежність нашої держави на її східних рубежах, борців усіх часів, які відстоювали волю нашого народу.

         Метою таких заходів є  виховання патріотизму та гідності, формування розуміння єдності та цілісності України, почуття особистої відповідальності за долю держави, бажання стати гідними громадянами України, вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні.

      У Козинському ліцеї учні 7-А та 7-Б класів провели засідання круглого столу на тему “Революція Гідності. Причини та наслідки”, відтворивши хронологію подій 2013 року. Разом з вчителем історії Володимиром Савчуком дослідили причини  та наслідки Революції Гідності. На історичних аспектах подій 2013-2014 років наголосили учні 10-11 класів під час круглого столу “Революція гідності”. У всіх класах відбулися патріотичні бесіди «Події , які змінили історію нашої країни», “Нація нескорених”, “Нащадки славного роду”. Для вихованців ГПД 1-2 класів вчителі Ольга Драганчук  та Віта Гуцманюк. організували екскурсію у шкільний музей, де вчитель історії Володимир Савчук розповів про експонати музею, наголосив на важливих подіях сучасності. Також з нагоди Дня Гідності та Свободи відбувся загальношкільний захід - конкурс сучасної патріотичної пісні “Заспіваймо пісню про Україну...”. Переможцями конкурсу стали учнівські колективи 5-А, 5-Б, 6-Б, 8-Б, 10 класів у номінації “ансамбль”, Дарина Пукас (9-Б клас) та Анна Свінтозельська  (9-А клас) здобули перемогу у номінації “Солісти”.

         У Рудня-Почаївському ліцеї відбулася лінійка, присвячена Дню Гідності та Свободи і 10-й річниці Революції Гідності. Також учні 3-4 класів взяли участь у квесті «Вільні творити майбутнє», організованому Валентиною Хільніцькою та Галиною Лінник.

         У Новопляшевській гімназії класними керівниками були проведені години спілкування на тему «Вільні творити майбутнє». Діти взяли активну участь в обговоренні питання гідності та свободи, висловлювали свою власну думку та звернули увагу на те, що єдиними символами революцій були прапор та гімн України. А ще учні початкових класів взяли участь у флешмобі «Гідність – це…». Для учнів 5-9 класів педагог-організатор Олександр Хаєцький та вчителька історії Наталія Мирончук провели урок мужності «Душу й тіло ми положим за нашу свободу».

                Здобувачі освіти Іващуківської філії Козинського ліцею також взяли участь у заходах, приурочених цій даті. Класний керівник 5 класу Тетяна Олефір  провела літературну годину «Майдан. Революція духу» та акцію «Ангели пам’яті». Вчителі початкових класів організували і провели флешмоб «Бути гідним». У Гранівській філії Козинського ліцею було проведено урок «Стежками Гідності та Свободи».

         Молоде покоління зростає на гідних прикладах минулого й сьогодення, орієнтується на високі життєві та моральні цінності. Вкотре переконуємося, що ми – славні нащадки козацького роду, а козак – це вільна людина. Тому неодмінно подолаємо всі перешкоди!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь