Учні закладів освіти Козинської громади серед призерів ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Підбито підсумки ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
У ІІ (районному) етапі конкурсу взяли участь 187 здобувачів освіти: 5 клас – 24 учні, 6 клас – 32 учні, 7 клас – 32 учні, 8 клас – 27 учнів, 9 клас – 32 учні, 10 клас – 23 учні, 11 клас – 17 учнів.
Нашу громаду представляло 5 здобувачів освіти, з них двоє вибороли призові місця.
Серед вихованців Рудня-Почаївського ліцею ІІІ призове місце посів учень 8 класу Завадський Любомир Володимирович, вчитель — Грановська Оксана Миколаївна;
серед вихованців Козинського ліцею ІІІ призове місце посіла учениця 10 класу Сова Анна Вікторівна, вчитель — Іськович Юлія Іванівна.
Вітаємо школярів та їх наставників і бажаємо нових здобутків й перемог!