Учні закладів освіти Козинської громади серед призерів районного етапу олімпіади з історії

Дата: 22.11.2023 17:46

Фото без описуФото без опису

Стали відомі результати районного етапу олімпіади з історії. День її написання став символічним і припав на важливий та історичний для української державності день – День Гідности та Свободи!

Всього участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії взяли 124 школярі закладів освіти Дубенщини: 32 учні 8-х класів, 35 дев’ятикласників, 29 десятикласників та 28 учнів 11-х класів. Через повномасштабне вторгнення росії завдання учасники пишуть в укриттях трьох навчальних закладів району.

Нашу громаду представляло 5 здобувачів освіти, з них троє здобули призові місця.

Серед вихованців Рудня-Почаївського ліцею призові місця вибороли:

ІІІ місце – учень 8 класу Завадський Любомир Володимирович, вчитель —Лінник Володимир Михайлович;

ІІІ місце – учень 9 класу Карпюк Остап Миколайович, вчитель — Лінник Володимир Михайлович.

Серед вихованців Козинського ліцею ІІІ призове місце здобула учениця 8 класу Правник Олександра Іванівна, вчитель — Савчук Володимир Григорович.

Вітаємо школярів та їх наставників і бажаємо нових здобутків й перемог!