Здобувачі освіти Козинської громади серед призерів ІІ етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 20.11.2023 10:23

15 листопада у Дубенському районі пройшов ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Цьогоріч він проходив на трьох локаціях: ПЗ «Дубенська гімназія «Премудрість», Млинівський ліцей №2, Радивилівський ліцей №2.

Загалом по Дубенському району участь взяли 339 здобувачів освіти: 3 клас – 38 учнів, 4 клас – 52 учні, 5 клас – 40 учнів, 6 клас – 47 учнів, 7 клас – 39 учнів, 8 клас – 32 учні, 9 клас – 36 учнів, 10 клас – 30 учнів, 11 клас – 25 учнів.

Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

Нашу громаду представляло 11 здобувачів освіти, з них четверо вибороли почесне ІІІ призове місце.

Серед вихованців Рудня-Почаївського ліцею призові місця здобули:

учениця 3 класу Карпінська Анна Володимирівна (вчитель — Хільніцька Валентина Василівна);

учень 7 класу Кос Михайло Андрійович (вчитель — Квецко Олена Ярославівна).

З-поміж вихованців Козинського ліцею призові місця здобули:

учениця 9 класу Рослюк Юлія Сергіївна (вчитель — Стародуб Ірина Василівна);

учениця 10 класу Сова Анна Вікторівна (вчитель — Іськович Юлія Іванівна).

Вітаємо школярів та їх наставників та бажаємо нових здобутків і перемог!