Козинський сільський голова Іван Школяр долучився до засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
Козинський сільський голова Іван Школяр долучився до засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке відбулося у четвер, 16 листопада, в місті Рівне.
Такий захід відбувався на Рівненщині вперше і об'єднав понад 150 учасників.
Були присутні, зокрема, представники Офісу Президента України, уряду, народні депутати, керівництво області, начальники районних військових адміністрацій, голови територіальних громад, правоохоронці та громадськість.
Очільник Козинської громади виступив з питання агропромислового розвитку та поділився досвідом створення громадських пасовищ, яке у нашій громаді розпочалося у 2022 році.
Загалом, до порядку денного засідання Конгресу були внесені питання:
- державної ветеранської політики;
- налагодження міжмуніципального співробітництва громад;
- перспектив підтримки АПК;
- вдосконалення управління майном закладів освіти.
Конгрес місцевих та регіональних влад утворений Президентом України Володимиром Зеленським для взаємодії центральних органів влади та місцевих громад у вирішенні нагальних проблем регіонів.
Захід відбувався за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що фінансується Урядом Великої Британії.