Вітання Козинського сільського голови Івана Школяра з Днем сільського господарства в Україні

Дата: 19.11.2023 11:36

Фото без описуФото без опису

Щиро вітаю працівників сільськогосподарської галузі громади з професійним святом!

З давніх – давен Україна славиться працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та дбають про рідну землю. Адже праця на ній безперервна, як саме життя, свята і благородна, бо з маленького хлібного зернятка починається сила української землі.

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих працівників ланів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських та власників особистих селянських господарств, ветеранів сільськогосподарського виробництва незалежно від форм власності та господарювання. Ваша напружена праця була і залишається визначальною складовою розвитку громади та запорукою її процвітання. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії залишаються взірцем для багатьох поколінь.

Ви герої сільськогосподарського фронту, адже попри війну в країні продовжуєте вирощувати і збирати врожаї та забезпечувати продовольчу безпеку.

З глибокою шаною дякую вам за нелегку, але таку потрібну всім працю. Щиро бажаю здійснення планів і задумів, втілення в життя усіх сподівань. Нехай ваші роботящі руки не знають втоми, під мирним небом щедро родять ниви, будуть багатими врожаї, сільськогосподарська праця приносить задоволення і достаток, в родинах панує злагода, а в серці – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні.

З повагою,

сільський голова.                         Іван ШКОЛЯР

За високі трудові досягнення в агропромисловій галузі, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства сільський голова Іван Школяр відзначив грамотами сільської ради:

- директора ФГ «Агро-V» Василя Чуліпу;

- фермера Сергія Крохмаля;

- директора ТОВ «Агрофірма Трипілля»  Олега Шаргородського;

- картографа ТОВ «Агрофірма Трипілля» Юрія Курсика;

- охоронника ТОВ «Агрофірма Трипілля»  Андрія Подолянця;

- тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ТОВ «Агрофірма Трипілля» Михайла Хаєцького.