У закладах загальної середньої освіти Козинської громади були проведені заходи до Міжнародного дня булінгу

Дата: 17.11.2023 16:29

Щороку, у третю п’ятницю листопада,  відзначають Міжнародний день протидії булінгу (International STAND UP to Bullying Day). Міжнародний день протидії булінгу – це глобальна ініціатива з метою вирішення нагальної проблеми булінгу серед дітей, підлітків і навіть дорослих.

У закладах загальної середньої освіти Козинської громади були проведені різні заходи до Міжнародного дня булінгу: заняття «Стоп булінг: зупинимо жорстокість та насильство», виставка плакатів «Стоп булінг», бесіда «Як уникнути булінгу», перегляд відеоролика про причини та наслідки булінгу «Що таке булінг?», «Як боротися з булінгом: поради для дітей», виховна година «Стоп булінг», квест-гра «Екзамен протидії булінгу» та конкурс малюнків «Скажемо булінгу – НІ».

Міжнародний день протидії булінгу нагадує, що булінг є поширеною проблемою, яка вимагає колективних дій. Об’єднавшись, підвищуючи обізнаність та вживаючи проактивних заходів, ми можемо створити світ, де кожен почуватиметься в безпеці, де його поважатимуть і цінуватимуть.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису