Заклади освіти Козинської громади провели ряд заходів у рамках Всесвітнього дня доброти

Дата: 17.11.2023 11:55

Дуже доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня доброти. Цей день має на меті привернути увагу людей по всьому світі до жестів доброти та хороших вчинків, підкреслюючи силу співчуття та людяності у повсякденному житті. Заклади освіти нашої громади теж приєдналися до відзначення цього свята.

У Рудня-Почаївському ліцеї було проведено «Уроки добра» з різноманітними цікавими завданнями та вправами. Учні початкових класів з задоволенням зробили «Дерево добрих справ», виконували вправи «Допоможи звірятку», «Добре слово» , «Баночка добрих справ», записували свої добрі справи та вчинки, дарували один одному гарний настрій, позитивні емоції. Учні старших класів зробили спільну добру справу, підготували клумби до зими та допомогли прибрати територію біля школи.

Здобувачі освіти Козинського ліцею разом із педагогами долучилися до доброї справи та взяли участь в акції «Кошик добрих справ». Метою цієї акції було зібрати речі першої необхідності для наших Захисників. Крім того, в закладі проводять збір пластмасових кришечок для протезування та інших військових потреб.

Ці заходи допомагають створити атмосферу тепла, доброти та взаєморозуміння, надихаючи учнів та вчителів на підтримку один одного.

Творити добро зовсім не важко. Творіть добро просто так і воно повернеться до вас сторицею!

Більше фото на сторінці громади у соціальній мережі Фейсбук