Вітання Козинського сільського голови Івана Школяра з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку України

Дата: 16.11.2023 09:55

Щороку 16 листопада своє професійне свято відзначають люди, які забезпечують потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, люди, які утворюють медіапростір, люди різних професій, а об’єднує їх всіх радіо, телебачення і зв’язок.

Саме цього дня президентським указом було встановлено свято працівників радіо, телебачення та зв’язку України, бо у 1924 році в Харкові саме 16 листопада вийшла в етер перша передача Українського радіо.

Від щирого серця вітаю вас із професійним  святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку завжди супроводжують вас у повсякденному житті. Важко переоцінити роль радіо та телебачення у формуванні громадської думки, висвітленні життєдіяльності нашого краю. Особливо в сучасних умовах, в тому числі інформаційної війни та маніпулятивних технологій дуже важливим являється питання інформаційної безпеки. Завданням держави є убезпечення громадян від ворожих інформаційних атак. Упевнений, що високий професіоналізм українських редакцій і мовників є основним чинником розвитку інформаційного простору, а отже – українського суспільства загалом.

Це свято об'єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – усіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова.

З нагоди професійного свята зичу вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, натхнення, мирного неба та міцного здоров’я. Нехай ваші сьогоднішні досягнення стануть стимулом для нових звершень, а професійні якості, знання й чесноти служать на благо розвитку нашої області та України!

З повагою

сільський голова                                                                                  Іван ШКОЛЯР