Відбулися виконком та сесія Козинської сільської ради

Дата: 12.04.2017 17:29

Сьогодні, 12 квітня 2017 року відбулось засідання виконавчого комітету та чергової сесії сільської ради.

На засіданні сесії була присутня Лико Дарія Василівна, доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений працівник народної освіти України, академік Української екологічної академії наук і Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування Рівненського державного гуманітарного університету. Вона представила Проект Стратегії соціально-економічного розвитку Козинської об'єднаної територіальної громади. Окрім цього було запропоновано План дій щодо його реалізації. Проект грунтується на соціологічному опитуванні усіх прошарків населення різних вікових груп Козинської об'єднаної територіальної громади яке нещодавно проводилося.

В розгляді різного було поставлене питання стихійних сміттєзвалищ та про призначення спеціалістів відділу освіти.