15 січня 2018 року розпочинається реєстрація шкіл на участь у проекті літніх пришкільних мовних таборів GoCamp. Це шанс запросити іноземного волонтера саме у вашу школу та зробити літні табори не тільки цікавими, але й корисними.

У 2017 році 888 шкіл з усієї України заповнили анкети на участь у програмі GoCamp, серед яких за результатами мотиваційної роботи було відібрано 600. Цього року 850 шкіл отримують звання школи GoCamp та подарують своїм учням незабутнє літо.

Починаючи вже з 15 січня і до 15 лютого 2018 року, школи можуть заповнити анкету на сайті gocamps.com.ua та подати мотиваційну роботу, за якою і буде здійснюватися цьогорічний відбір до проекту.

Тема мотиваційної роботи залежить від того, чи вперше школа бере участь у проекті, чи ні.  Якщо вперше, то креативним відео запросіть іноземного волонтера до свого міста, розкажіть про особливості вашої школи та населеного пункту.

Для “ветеранів” GoCamp, завдання відрізнятиметься. Нам важливо розуміти, який вплив GoCamp мав на вашу роботу та на учнів, тому тема креативної роботи для шкіл-учасниць минулого року “Як GoCamp вплинув на нашу роботу та дітей”.

Прийом заявок триватиме до 15 лютого 2018 року, тож бажаємо всім успіхів та натхнення!

Детальніше: https://gocamps.com.ua/ua/school

За матеріалами сайту: http://globaloffice.org.ua/