Село Станіслави відсвяткувало 100 років

Дата: 02.10.2017 17:27

01 жовтня 2017 року  у клубі села Станіслави відбувся звітний концерт , присвячений 100 річниці  села Станіслави. З вітальним словом виступили в.о.старости сіл Добривода, Станіслави, Підвисоке – Ганна Дзьобак та сільський  голова – Юрій  Костюк. У програмі свята відбулися турніри  з волейболу, тенісу, більярду, шашок. Переможцям вручено грамоти  та грошові нагороди. Священнослужитель  Отець Юрій та хористи храму Іоанна Хрестителя відслужили  молебень. Концертну  програму вели Чучак Роман та Павлюк Надія. Учасниками дитячого вокального колективу та дорослого вокального колективу «Берегиня», дуетами у складі Шаблія Анатолія та Войтюк Ольги, Загоруйко Марії та Войтюк Ольги, солістами Молявчик Ірини,  Войтюк Катерини, Войтюк Аліни, Квасюк Ірини та Ткачук Лілії,  учасницею драматичного гуртка – Климюк Вікторією було виконано ряд українських  пісень.   На святі було вшановано та вручено пам’ятні подарунки учаснику АТО  - Яцику  Дмитру Степановичу,  наймолодшому  жителю – Савчуку Артему,  найстарішій жительці села  – Василюк Марії  Андронівні,  наймолодшій  подружній парі – Савчук Марії та Василю, найстарішій парі – Загоруйко Марії Федорівні та Миколі Сергійовичу,  багатодітній  сім’ї  Куткудак  Петру  та Наталії та матір-героїні – Жабокрицькій  Євгенії Амбросіївні.

У глядацькому залі бібліотекарем  Білоус Г.Г. була організована виставка робіт народних умільців : Романюк Ольги Олександрівни, Романюк Ольги  Миколаївни, Джури Іванни, Молявчик Ольги.

Оскільки 1 жовтня – День людей похилого віку,  було вшановано  дану категорію людей. Зал стоячи аплодував  Мельник Надії Тарасівні за виконання патріотичної  пісні «За Україну».  Всіх присутній у залі було запрошено до гостинного столу.

Волонтерську допомогу надали  члени громадської організації  «Добрівчанка» , яку очолює Алла Климюк:  Чуліпа Людмила Петрівна та  Василь Григорович, Іськович Віктор Миколайович, Крохмаль Людмила Степанівна та Сергій Миколайович, Крайняк Володимир Іванович.  Окрасою свята села був духовий оркестр.

Завдяки старанням завідуючої клубом  села Станіслави – Климюк Оксани Миколаївни  зал був переповнений та тривалими оплесками підтвердили, що свято   села  Станіслави відбулося на належному  рівні.

Ганна Дзьобак - в.о.старости сіл Добривода, Станіслави, Підвисоке.