ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ У КЛУБІ СЕЛА БРИГАДИРІВКА

Дата: 13.11.2023 12:12

У неділю, 12 листопада, в приміщенні клубу села Бригадирівка відбувся благодійний звітний концерт  під назвою «Україна – мій дім» на підтримку Збройних Сил України.  І, завдяки нашим захисникам, він відбувся навіть без тривог.

З теплими словами й побажаннями до присутніх звернувся настоятель Свято-Воскресенського храму села Бригадирівка отець Василь Сидорук.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто боровся за волю й незалежність України.

Упродовж насиченої концертної програми вихованці клубу продемонстрували свої уміння, таланти й творчі здобутки, наповнивши зал позитивними емоціями та чарівними мелодіями. З уст дітей лунали зворушливі слова про Україну, прагнення до перемоги, миру та свободи. До уваги глядачів  була представлена вистава «Колобок» на сучасний лад. Кожен виступ завершувався оплесками глядачів. Представляли номери ведучі заходу — Тетяна Булига та Олександр Ліхатов.

Під час проведення заходу було зібрано 6700 грн, які будуть передані волонтерам громади на підтримку ЗСУ. Адже ми всі усвідомлюємо, що тільки завдяки нашим захисникам у нас є можливість жити у власних домівках і працювати на благо країни, пришвидшуючи перемогу над ворогом.

Дякуємо нашим захисникам за захист та мирне небо над нашими головами!

Більше фото на сторінці громади у соціальній мережі Фейсбук