Сьогодні у всьому світі відзначають День доброти

Дата: 13.11.2023 09:30

Щорічно 13 листопада у всьому світі  відзначають День доброти. Мета події - залучення людей до добрих вчинків, благодійності, толерантності, сприяння об'єднанню різних націй, незважаючи на мовні та культурні відмінності. Адже тільки на основі щиро добрих справ і вчинків можна досягти єдності і взаєморозуміння, зберігши при цьому самобутність та унікальність. Це свято було засноване з ініціативи світових благодійних організацій, які дотепер творять добро тим, хто потребує. Нині цей світлий день відзначається у 28 країнах, на усіх континентах. У святкуванні беруть участь США, Канада, Японія, Франція, Італія, Індія, Нідерланди, Нова Зеландія, Непал, Нігерія, Південна Корея, Сінгапур, Великобританія, ОАЄ. Кожного року список країн поповнюється. Даних про офіційне святкування в Україні, на жаль, немає, але це не заважає розповсюджувати добру традицію та робити гарні вчинки. Святкування дня має відповідати його назві - допоможіть нужденним, попросіть вибачення у тих, кого ви образили, відвідайте близьких і скажіть їм кілька приємних щирих слів.

Роби добро - воно повернеться тобі сторицею!

Відділ соціального захисту  населення сільської ради