Вітання Козинського сільського голови з Всесвітнім днем молоді

Дата: 10.11.2023 14:51

Шановна молодь Козинської громади!

День молоді — це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, любові і романтики, це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Вам випало жити в непростий, але дуже важливий період, коли наша держава мусить боронитися від підступного російського ворога. І ви у цей складний для держави час не залишилися осторонь — допомагаєте, підтримуєте та захищаєте – бороните країну на фронті зі зброєю в руках, забезпечуєте надійний тил нашим воїнам допомагаючи на місцях, доставляєте волонтерську допомогу на передову, організовуєте благодійні акції для наших Збройних Сил.

Дякую молоді нашої громади за патріотизм, єдність, небайдужість та внесок в наближення нашої Перемоги.

Щиро бажаю мирного неба, міцного здоров’я та невичерпної життєвої енергії. Завжди вірте в себе, мрійте про велике, перемагайте і впевнено йдіть до своєї мети, як би складно не було!

А ще – наполегливості вам у здобутті знань і умінь, що стануть доброю основою для досягнення життєвого успіху. Бажаю добра і щастя, віри в щасливе майбутнє України!

З Всесвітнім Днем молоді!

З повагою,

сільський голова                                                Іван ШКОЛЯР