Працівникам культури з нагоди професійного свята вручили грамоти сільської ради
Дата: 09.11.2023 17:02
Кількість переглядів: 187
Від імені Козинського сільського голови Івана Школяра очільниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Козинської сільської ради Мар’яна Вижицька привітала усіх працівників культури громади з професійним святом – Днем працівників культури й майстрів народного мистецтва.
Окрім вітань, Мар’яна Вижицька вручила грамоти за сумлінну працю, активну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток культури Козинської громади та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва працівникам культури Галині Синіцькій, Світлані Побережник, Євгенії Бондар та Світлані Дубинецькій.