Вітання Козинського сільського голови Івана Школяра з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 09:35

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Споконвіку пісня й танець, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Сьогодні пісня, музика, красне слово, мистецтво стали запорукою зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо гуманітарних цінностей.

Високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток культури нашої громади. Адже без вашої підтримки й розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності й творчої думки неможливі позитивні зміни в суспільному житті.

Бажаю вам творчого неспокою, незгасного ентузіазму, віри в себе і свою благородну місію. Добра, щастя, здоров’я, благополуччя і любові вам та вашим близьким.

Нехай культура зміцнює і гуртує українське суспільство!

З повагою,

сільський голова                      Іван ШКОЛЯР