Важлива інформація щодо встановлення табличок з номером і назвою вулиці за своєю адресою

Дата: 19.10.2023 15:10

Шановні жителі Козинської територіальної громади!

Нагадуємо, що згідно з Правилами благоустрою населених пунктів усі домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички.

Маркування на будівлях необхідне для організації простору. Табличка з номером і назвою вулиці або провулку на будинку допомагають персоналу швидкої медичної допомоги, працівникам пожежної безпеки або поліцейським оперативно ідентифікувати домогосподарство і вчасно відреагувати на звернення.

Відповідно до статті 152 Кодексу про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» порушення затверджених правил тягне за собою покарання адміністративного характеру та накладання штрафних санкцій.

Керівники підприємств, організацій, установ, незалежно від форм власності та відомчої належності, юридичні та фізичні особи, зобов’язані забезпечити наявність на кожному будинку номерних знаків з покажчиками назв вулиць, провулків.

Керівництво сільської ради закликає власників домогосподарств, керівників приватних підприємств та підприємців малого та середнього бізнесу  встановити табличку з номером і назвою вулиці за своєю адресою на фасаді житлового будинку, підприємства, закладу торгівлі або соціальної сфери