Дата: 19.10.2023 11:04

Козинська територіальна громада отримала планшет в межах проєкту "Посилення стійкості громад в регіонах", який реалізується за підтримки уряду Великої Британії, з метою забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та іншої безбар'єрності.
Така нова та вкрай необхідна послуга для обслуговування відвідувачів з проблемами слуху. При зверненні до ЦНАПу нечуючий відвідувач має можливість скористатися онлайн-послугами перекладача жестової мови, який допоможе працівникам центру у спілкуванні з людьми з вадами слуху.
Висловлюємо нашу щиру вдячність Програмі розвитку ООН в Україні, яка діє в рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що фінансується урядом Великої Британії, за таку необхідну та своєчасну підтримку