У Козинській громаді відбувся благодійний звітний концерт на підтримку ЗСУ

Дата: 17.10.2023 11:22

У неділю, 15 жовтня, за ініціативи відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Козинської сільської ради  в приміщенні клубу с.Добривода відбувся благодійний звітний концерт творчих колективів клубу села Добривода під назвою «Ми роду козацького діти».

Захід розпочався з молебня за захисників, яку відправив отець Роман Мисько, настоятель храму Казанської Ікони Божої матері та церковний хор. До присутніх звернулася староста, Віра Тарнавська, яка зазначила, що село Добривода святкує річницю – 560 років.

У залі панувала патріотична атмосфера, а мистецькі колективи традиційно виступали проникливо й особливо тепло.

Учасники та відвідувачі концерту мали можливість підтримати добровільними внесками Збройні Сили України. Адже захід – благодійний. У такий творчий спосіб організатори вирішили наближати Україну до перемоги!

Упродовж концерту вдалося зібрати 7700 грн., що вкотре доводить небайдужість громадян до потреб української армії у період війни та їхню готовність допомагати матеріально. Всі кошти були передані волонтерам на потреби наших захисників.

Війна триває і запитів від наших військових багато. Тому ми маємо об’єднуватися, щоб разом виразити нашу підтримку Збройним Силам України та продовжувати допомагати.

Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи! Ми впевнені, вже скоро залунає пісня України, яка перемогла!

Лише разом і лише до нашої Перемоги!