У закладах освіти Козинської громади провели Всесвітній день ментального здоров’я

Дата: 12.10.2023 10:07

У рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською,  з метою навчання здобувачів освіти піклуватися про ментальне здоров’я та плекати власну стійкість, 10 жовтня 2023 року в Рудня-Почаївському ліцеї провели низку заходів до  Всесвітнього дня ментального здоров’я, зокрема:

- інтерактивний івент «Подорож до ментального здоров’я» (Побережник М.А);

- години спілкування щодо профілактики та зміцнення психологічного здоров’я здобувачів освіти (Гончарова О.Ф.);

- психологічні ігри та вправи: «Подаруй мені посмішку», «Назви сусіда лагідно», «Компліменти», «Мій настрій», «Подарунок другу»  (Побережник М.А., Гончарова О.Ф.);

- флешмоб «Руханка сили» (у межах ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) разом із громадською організацією «Рух Олександра Педана «JuniorS») (Гончарова О.Ф.).

У Козинському ліцеї також долучилися до Всесвітнього дня ментального здоров’я:

- провели вхідне та кінцеве анкетування до Дня ментального здоров'я (Войцеховська С.В.);

-  організували виставку  плакатів «Подорож до ментального здоров'я» (Олійник Н.С.);

- провели акцію «Долаємо стрес з антистресовими розмальовками» (Войцеховська С.В.);

- організували практики для гармонізації внутрішнього стану та набуття ресурсного стану «Відпочинок мозку» та «Кубик турботи» (Савчук М.В.);

- відбувся захід «10 порад для здорової психіки», чек-лист «Дбаємо про своє психічне здоров'я» (Савчук М.В.) та тренінг «Як подбати про своє ментальне здоров'я», де діти познайомилися з іграми від психологині Світлани Ройз та поспілкувалися з ШІ у нейромережі  "Tuliaa" (Гуцманюк В.В.).

У Ново-Пляшевській гімназії теж провели низку заходів:

- інтерактивниий івент «Подорож доментального здоров’я (Мирончук Н.В.);

- презентацію «Всесвітній день ментального здоров’я» (Хаєцький О.В.);

- вхідне та кінцеве анкетування до Дня ментального здоров'я (Нагачевська Т.А.);

- ліфлет «Ти як? Ти впораєшся!» (Мирончук Н.В.);

- перегляд мультфільму «Ти як?» (Нагачевська Т.А.).

Протягом дня учні переконалися в тому, що різноманітні вправи допомагають справитися з негативними емоціями, покращити психічний стан та бути у гарному настрої, незалежно від зовнішніх факторів.