У Козині відбувся благодійний захід на підтримку ЗСУ

Дата: 10.10.2023 11:35

Сьогодні кожен українець на своєму місці – хтось на фронті, а хтось в тилу, – самовіддано працює задля спільної перемоги.

08 жовтня в Козині відбулася благодійна акція на підтримку Збройних Сил України, організована Громадською Організацією Волонтерів «SLAVA» (м.Радивилів) спільно з Козинською сільською радою.

Благодійна акція зібрала чимало жителів та гостей громади. Розпочався захід з молитви за захисників України від отця Володимира, настоятеля Свято-Покровського храму, та хвилиною мовчання за загиблими воїнами, серед яких є і чимало земляків, які віддали своє життя за мир на нашій рідній землі.  Не зраджуючи українським традиціям, зустріли присутніх захисників круглим короваєм, шматочками цього хліба віддали шану загиблим воїнам-землякам.

Організаторів та гостей дійства чекала надзвичайно потужна патріотична концертна програма, у якій взяли участь творчі колективи громади, зокрема:

- творчий колектив «Браво», СБК Пустоіванне, керівник Світлана Побережник;

- учні та викладачі Козинської дитячої школи мистецтв, запрошені учасники:

- ансамбль духових інструментів Вербської дитячої музичної школи, керівник Андрій Миколайчук;

- Луцький педагогічний заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж»: Студентський клуб «Всесвіт», керівник Анатолій  Кравець,

- вокальна майстерня «Успіх», керівник Надія Павлюк, які разом створили неймовірну атмосферу.  Кожен наступний номер був кращий за попередній.

Також планом заходів було передбачено:

- виставка картин учнів та викладачів Козинської дитячої школи мистецтв;

- патріотичний аквагрим і різноманітні розваги для дітлахів;

-  продаж солодкої вати для найменших відвідувачів;

- благодійний ярмарок виробів ручної роботи і прикрас;

- виставка зброї різного  століття;

- прогулянка на поні та виступ коней, організований  «Каретний двір» (м.Львів);

-  ярмарок домашніх смаколиків від учнів та вчителів Козинського ліцею, Гранівської та Іващуківської філій;

- продаж смачних кулінарних виробів від волонтерів;

- гаряче частування - шашлик, куліш, уха, риба та інше.

Проведення таких благодійних заходів в Козинській громаді стало вже доброю традицією, які об’єднують людей в ім’я хорошої благородної справи.

Спільними зусиллями всіх присутніх зібрано 65 668 грн.

Щиро дякуємо місцевим підприємцям, активістам громади та всім причетним  до організації та проведення заходу.

Впевнено крокуємо до Перемоги.

Слава Україні! Героям слава!

Більше фото на сторінці Козинської громади у соціальній мережі Фейсбук за посиланням