ВІДБУДЕТЬСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 05.10.2023 10:17

У неділю, 08 жовтня 2023 року, о 12.00 год. на стадіоні «Колос» (с.Козин) відбудеться благодійний захід на підтримку Збройних Сил України.

Організатори: ГОВ "SLAVA" м.Радивилова спільно з Козинською сільською радою.

На Вас чекатимуть творчі колективи Козинської територіальної громади, каретний двір (м.Львів) (8 коней, 2 поні), Волинський музей зброї і команда реконструкторів битв м.Луцьк, духовий оркестр Збройних сил України (м.Золочів),  а також смачна кухня.

Дуже цікава і насичена програма чекає на всіх учасників!