Єрмаков Володимир Євдокимович

Дата: 04.10.2023 15:29

Дата та місце народження: 07 березня 1965 року,

Дата та місце загибелі: 05 вересня 2023 року, в районі населеного пункту Новоєгорівка Сватівського району Луганської області

Звання: молодший сержант

Посада: стрілець-снайпер 2 єгерського взводу 5 єгерської роти 2 єгерського батальйону

Обставини загибелі: загинув під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини, в районі населеного пункту Новоєгорівка Сватівського району Луганської області

Сімейний стан: залишились сестри

Місце поховання: с. Козин Дубенського району Рівненської області

Інформація про поховання

Нагороди:
Був учасником антитерористичної операції на сході України

Біль стискає і серце, і груди

За тих, що у вічність пішли,

Імена їх народ не забуде

У безсмертя вони відійшли.

А так їм хотілося жити

У вільнім і ріднім краю,

Промінчику сонця радіти

І мрію здійснити свою…

Як часто ми ставимо у приклад завзяття, сміливість, відданість молоді. Проте у щирих сердець усі ці якості не зникають з роками. Навпаки, вони стають лише яскравішими, бо ж приправлені мудрістю прожитих років. Завзяттю нашого земляка — 58-річного Володимира Єрмакова могли б позаздрити тисячі. Адже його гаряче серце до останніх секунд освітлювало шлях побратимам... Він тричі підписував контракт з ЗСУ, хоча вже отримував пенсію . Володимир Єрмаков народився у селі Козин в 1965 році. Навчався в Козинській школі. Згодом вступив в Рівненське професійно-технічне училище номер 10. Вищу освіту здобув в місті Львові. Працював, захоплювався футболом, грав за команду "Колос". Пройшов Майдан. Коли розпочалася АТО, Володимир не міг сидіти спокійно, записався в батальйон "Свобода". Був зарахований на військову службу за контрактом. Відзначений Подяками за виконання бойових завдань в зоні АТО з військових частин. Він був завзятим українцем, був налаштований воювати за свою країну. Тож у 2022 році добровольцем підписав втретє контракт з ЗСУ. Хвилювався, чи пройде комісію, адже вже підводило здоров'я.Пройшов усі навчання, гідно витримав усі завдання та випробування, які випадали на долю солдата. На початку війни захищав Київ. Служив в 44-й артилерійській бригаді. Згодом з Дніпропетровська був відправлений на Схід. Брав участь в боях під містом Бахмут . Воював на нулях в гарячих точках - Лиман, Новоєгорівка. В душі був великим патріотом, девіз в нього був "До перемоги". Був справжнім, не любив пафосних слів. Володимир був дуже прив'язаний до своїх побратимів. "Я щасливий, що служу з такими людьми", говорив він, коли зустрічався з рідними. Бойові друзі його називали з любов'ю "дядя Вова, дєд". Підтримував дружні стосунки з колишньою дружиною, допомагав їй. "3-го вересня Володимир зателефонував сестрі Зої, і сказав, що ідемо на завдання на сім днів. Вже 5-го вересня повідомили, що пропав безвісти. Молодший сержант Володимир Євдокимович Єрмаков загинув 5-го вересня 2023 року в районі населеного пункту Новоєгорівка Сватівського району Луганської області, де проходили страшні бої. Поховали Героя на Козинському кладовищі.

Герої української землі не вмирають, і світла пам’ять про них буде жити вічно..

🕯️Вічна пам’ять тобі герою, захиснику України!
За матеріалами Козинської центральної бібліотеки