Юні спортсмени Козинської громади вибороли призові місця на всеукраїнських змаганнях

Дата: 29.09.2023 14:38

У неділю, 24 вересня, у місті-герої Буча, відбулися одні із наймасштабніших змагань в Україні із Кіокушин карате JUNIOR KYIV OPEN 2023, які зібрали 590 учасників із 12 областей України та міста Київ.

Поєдинки з такою кількістю учасників на всіх 5 татамі були закінчені о 16:00завдяки злагодженій роботі організаційного комітету Школа карате м.Київ, СК Моноліт.

Вітаємо призерів (СК Добривода):

Гавришок Олександр, ІІ місце, категорія 12-13 років, вага до 45 кг,

Свіщевська Таїсія, ІІІ місце, категорія 10-11 років, вага до 40 кг, та бажаємо подальших перемог та спортивних здобутків!

Фото без описуФото без опису

Щиро вдячні батькам, які піклуються про розвиток своїх дітей. Від імені Рудольфа Гільдермана висловлюємо подяку голові Козинської громади, Школяру Івану Вячеславовичу, начальнику відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Вижицькій Мар'яні Володимирівні за турботу про молодь нашої громади, створення належних умов для того, щоб наші дітки мали змогу підготуватися та брати участь у таких масштабних змаганнях.

Окрема вдячність командам за чудовий змагальний досвід та потужну конкуренцію, що дає можливість вихованцям підвищувати свій рівень майстерності.

Та, звичайно, дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість у цей час проводити різноманітні змагання та брати у них участь.