У Козинській громаді впродовж серпня-вересня відбулися благодійні звітні концерти для потреб ЗСУ
У Козинській громаді впродовж серпня-вересня відбулися благодійні звітні концерти клубів с.Нова Пляшева, с.Козин, с.Березини. Кошти у сумі 14585 грн, зібрані на благодійному звітному концерті клубу с.Козин, були використані для придбання та доставки автомобільних шин військовослужбовцю із с.Савчуки Павлу Савчуку. Кошти, зібрані на благодійних звітних концертах клубів с.Нова Пляшева та с.Березини у сумі 13000 грн також були використані для придбання автомобільних шин військовослужбовцю із с.Нова Пляшева Юрію Ковальчуку. Висловлюємо подяку усім, хто долучився до доброї справи, та окреме спасибі Віктору та Ірині Головчукам за пошук та організацію доставки шин. Ця допомога має велике значення для Збройних Сил України, оскільки вона сприятиме підтримці операційної готовності, рухливості та мобільності військових одиниць.