Дата: 20.09.2023 12:39

На Рівненщині продовжили терміни подачі заявок від кандидатів, які виявили бажання увійти в склад молодіжної ради при Рівненській ОДА. Реєстрація триватиме до 26 вересня 2023 року включно.

12 жовтня відбудуться установчі збори з формування нового складу.

До молодіжної ради можуть увійти громадяни України віком від 14 до 35 років.

Приймає документи ініціативна група, до якої входять представники чинної молодіжної ради, інститутів громадянського суспільства та управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

Пакет документів слід подавати в електронному вигляді (сканкопії) на електронну адресу управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації sv_molod@ukr.net, а оригінали - за адресою Майдан Просвіти, 1, каб. 228.

Детальна інформація та зразок заяви ТУТ.