Відбувся благодійний звітний концерт творчих колективів клубу села Березини під назвою «Всім серцем любіть Україну»

Дата: 18.09.2023 16:08

У неділю, 17 вересня в приміщенні сільського клубу с. Березини відбувся благодійний звітний концерт творчих колективів клубу села Березини під назвою «Всім серцем любіть Україну». Присутні мали можливість побачити результат кропіткої праці вихованців та працівників клубу. Зі сцени лунали пісні та музика у виконанні юних талантів, які демонстрували вокальні, хореографічні та сценічні здібності.

Щира подяка учасникам звітного концерту, батькам та працівникам, які розкривають юні таланти, навчають, підтримують та допомагають учням крокувати до мрії! Юні таланти не тільки продемонстрували свої творчі досягнення й успіхи за рік, танцювальну майстерність, але через мистецтво вкотре зробили свій внесок на підтримку наших мужніх воїнів. Під час концерту відбувся збір коштів на потреби Збройних Сил України. Разом із глядачами вдалося зібрати 4 тисячі 420 гривень.

Дякуючи Збройним Силам України маємо змогу навчати дітей та розвивати  українське.

Слава Україні! Героям Слава!