Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці - незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

         Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!», з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіону, 15 вересня 2023 року  Козинська громада приєдналася до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

         Основна мета - формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

         Мешканці Козинської громади не залишились байдужими та прийняли  участь у прибиранні від сміття визначених локацій та інших територій.

            В результаті, до прибирання долучилося 320 учасників, прибрали 10  локацій та зібрали 1250 кілограм сміття. Особлива подяка Радивилівській організації Товариства Червоного Хреста України, яка підтримала і долучилася до прибирання  в нашій громаді.

         Дякуємо кожному, хто не залишився осторонь, долучився та зробив Україну чистою!