Волонтери із Козинської громади працювали у Кочубеївській громаді Херсонської області.

Дата: 18.09.2023 12:32

Впродовж 21 – 31 серпня волонтери із Козинської громади працювали у Кочубеївській громаді Херсонської області.

Мешканці нашої громади працювали у селах Заградівка та Кочубеївка разом із волонтерами із Крупецької територіальної громади. Завдяки їхній роботі жителі отримали відремонтоване житло та змогли повернутися до рідних домівок.

Крім того, діловод Козинської сільської ради Олександр Сова увійшов до складу комісії щодо фіксації факту пошкодження/руйнування об’єктів нерухомого майна житлового призначення у місті Херсон.

Комісія фіксувала факти пошкоджень майна через підтоплення внаслідок підриву рф Каховської ГЕС, окупації та постійних ворожих обстрілів регіону.

Результати обстеження вносяться в базу даних, що дозволяє оцінити наслідки руйнувань, а постраждалим отримати належні суми компенсації для відновлення.