З ювілейним днем народження привітали жительку села Іващуки, якій виповнилося 90.

Дата: 06.09.2023 11:41

З ювілейним днем народження привітали жительку с. Іващуки - Зубкевич Ганну Степанівну, якій 02 вересня виповнилося 90.
Вона чудова та турботлива матуся, бабуся та прабабуся. З теплом і ніжністю Ганна Степанівна розповідала про свою родину, яку дуже любить, і яка постійно її тішить. Також, не стримуючи емоцій, показала нам альбом, який діти подарували їй на ювілей. У цьому альбомі зберігаються фото усіх її найрідніших людей і ціла історія родини.
Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови. Радіємо, що переживши багато бурхливих подій, Ви стали свідком народження незалежної Української держави. Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще в такому ж оптимістичному настрої зустріти 100-річний ювілей!!!