27 серпня на літній сцені в селі Козин відбувся благодійний звітний концерт клубу села Козин під назвою «З Україною в серці». Насамперед учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто боровся за волю й незалежність України. До уваги глядачів були представлені різні вокальні та хореографічні номери, авторська поезія.

         Упродовж насиченої концертної програми виступили: гурт «Веселі молодиці», жіночий ансамбль «Осінні барви», дитячий вокальний ансамбль «Дзвіночки», дитячий вокальний ансамбль старшої групи (керівник - Євгенія Бондар) і танцювальний колектив «Світанок» (художній керівник - Ірина Германович). Також виступили солісти Софія Савчук та Дарія Гордіюк. Усі продемонстрували свої уміння, таланти й творчі здобутки. На захід була запрошена місцева поетеса Любов Братащук, яка зачитала свою поезію. Кожен виступ завершувався оплесками глядачів.

         Сподіваємося, що організаторам та учасникам вдалося подарувати нашим глядачам кілька годин душевного спокою та затишку, позитивні емоції та відволікти від страшних спогадів про війну.  

         Під час благодійного заходу було зібрано 14 585 грн. на підтримку Збройних Сил України. Сподіваємося, що ці кошти зроблять свій невеличкий внесок в перемогу. Дякуємо Збройним Силам України за можливість творити, проводити творчі тематичні заходи, тримати культурний мистецький фронт України. Слава Україні! Героям Слава!