Бортник Віктор Федорович

Дата: 14.08.2023 09:30

Дата та місце народження: 13 квітня 1978 року, с. Зарічне Радивилівський район Рівненська область.

Дата та місце загибелі: 03 серпня 2023 року, в селі Мала Токмачка Запорізької області

Звання: солдат

Посада: старший оператор комплексу радіоелектронної боротьби з БпЛА

Обставини загибелі: загинув 03 серпня 2023 року, в селі Мала Токмачка Запорізької області

Сімейний стан: залишились батьки та сестра

Місце поховання: с.Козин

Інформація про поховання

Нагороди: відсутні

Тече сльоза у неньки на щоках, сльоза нещасна, не бажанна.

Сорочка сина у її руках, в душі її велика рана.

Ще рік назад ходив в сорочці син, радів життю та веселився.Тепер не вдіне її більше він, у Божім Вічнім Царстві оселився.

Загинув за Україну!.

Щоденно у книзі вічної пам'яті викарбовуються нові імена Героїв, які ціною власного життя захищали кожного з нас від російських окупантів.

Кожен загиблий воїн — це болючий рубець на наших душах.

Захищаючи країну від російського агресора,03 серпня 2023 року, солдат, старший оператор комплексу радіоелектронної боротьби з БпЛА, в селі Мала Токмачка Запорізької області загинув житель села Зарічне Бортник Віктор Федорович.

Віктор Федорович народився 13 квітня 1978 році в селі Зарічне Рівненської області.Закінчив Козинську середню школу.

Вчився старанно, був наполегливим, мав багато друзів.Після закінчення школи навчався в Козинському ДОСААФ,а після його закінчення пішов служити в армію.Віктор був опорою і підтримкою для своїх батьків. Він гідно виконав громадянський обов'язок, бо йшов там, де був відчай, де було складно, де були сльози та печаль.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати.Нехай добрий, світлий спомин про захисника назавжди залишиться в пам'яті рідних, побратимів, усіх, хто знав його, любив, шанував.

Герої не вмирають, вони стають небесними ангелами. Нехай стежина до могили Віктора Бортника ніколи не заросте, а пам'ять про нього буде у серцях земляків.
За матеріалами бібліотеки села Бригадирівка