Мулик Микола Михайлович

Дата: 31.07.2023 12:25

Дата та місце народження: 16 березня 1972 року, с. Зарічне Радивилівський район Рівненська область.

Дата та місце загибелі: 25 липня 2023 року, в районі населеного пункту Північне Донецької області

Звання: рядовий

Посада: водій 2 кулеметного відділення кулеметного взводу 3 стрілецької роти 421 окремого стрілецького батальйону

Підрозділ:

Обставини загибелі: 25 липня 2023 року водій 2 кулеметного відділення кулеметного взводу 3 стрілецької роти 421 окремого стрілецького батальйону,  вірний військовій присязі, захищаючи нашу Батьківщину, її свободу та незалежність, виявивши стійкість і мужність у бою  під час оборонних дій проти збройних сил російської федерації, в районі населеного пункту Північне Донецької області  отримав поранення, несумісні з життям

Сімейний стан: Залишились дружина, донька, мама та сестри

Місце поховання: с.Довгалівка

Інформація про поховання

Нагороди: відсутні

Мулик Микола Михайлович народився 16 березня 1972 року у селі Зарічне Рівненської області Радивилівського району в сім’ї колгоспників. У 1979 році пішов до 1 класу Козинської середньої школи. З 1989 року навчався у Козинському ДОСААФ, а після його закінчення у 1990 році пішов служити в армію. Службу проходив у місті Донецьк. З 1992 року працював трактористом у КСП «Маяк», а з 1996р. працював в організації «Рівне Газ» трактористом-екскаваторщиком. З 2000 року працював на будівництвах, а з 2020 року на фірмі «Брополь».

Проживав Микола з дружиною та донькою у селі Радихівщина. Був турботливим батьком і хорошим чоловіком. Мав «золоті руки», міг зробити будь-який ремонт. Ніколи не відмовляв у прохані про допомогу. Разом з дружиною займалися особистим селянським господарством.

З 10 лютого 2023 року служив у Збройних силах України на посаді водій 2 кулеметного відділення кулеметного взводу 3 стрілецької роти 421 окремого стрілецького батальйону.

25 липня воїн загинув в районі населеного пункту Північне Донецької області. Похоронили Миколу Михайловича на кладовищі у с.Довгалівка.

Вони віддали свої життя задля України, задля здобуття Перемоги над ворогом, задля її відбудови й утвердження новітньої держави в родині цивілізованих народів. Завдяки їм – Україні бути. Їх подвиг неможливо забути, їх імена ми пам’ятатимемо завжди.

За матеріалами бібліотеки села Березини