Шановні правоохоронці, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити українському народові. Ваша служба – це щоденна важка праця, постійна готовність відновити мир і спокій у державі, вміння відрізнити істину та обов’язок захистити невинного. Кожен день ви протистоїте криміналу задля захисту наших громадян, відновлення справедливості й збереження рівноправності, до якої ми всі так прагнемо.

Глибоко переконані, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі й перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров’я та добробуту українського народу, захищатимуть інтереси держави від протиправних посягань.

Після повномасштабного вторгнення московських орд ми по-новому оцінили нашу нову українську поліцію. Наш поліцейський – це також відданий патріот, готовий захищати свою країну від зовнішнього ворога. Десятки тисяч поліцейських на полі бою зустріли московські орди.

Війна довела беззаперечну істину, що український поліцейський – це справжній Герой, справжній Захисник.

У День Національної поліції бажаємо вам міцної віри у своє покликання і у свою Батьківщину, здоров’я, благополуччя й процвітання. Дякуємо за вашу нелегку працю, за ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу!

З нагоди професійного свята Козинський сільський голова Іван Школяр вручив нагороди Казмірук Аліні Миколаївні, інспектору сектору кадрового забезпечення ВП № 2 Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області, Пусі Миколі Олександровичу, інспектору сектору реагування патрульної поліції ВП № 2 Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області