Громадські організації «Сильні разом» та «Синьо-жовті» організовують поїздку до Литви в літні табори для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей з сімей військовослужбовців, дітей-сиріт та дітей, чиї батьки загинули внаслідок війни.

Дата: 23.06.2023 14:42

Можливі заїзди:

14-22 липня

«Будинок мандрівників» табір «РАЗОМ». 45 дітей віком 8-16 років. Супроводжувати та відповідати за дітей повинні четверо дорослих. Літній табір включатиме активні розваги на природі (походи, кемпінг, плавання, спорт, екскурсії, проживання у будинку).

11-19 серпня

Пригодницька подорож. 80 дітей віком 10-14 років. Супроводжувати та відповідати за дітей повинні вісім дорослих. Активні розваги на природі (походи в гори, кемпінг, плавання, спорт, екскурсії, проживання в наметах кемпінгу).

Організації готові надати таку підтримку та ресурси:

• ­­фінансове забезпечення транспортних витрат, проживання та основних потреб протягом перебування у Литві;
  • професійний та кваліфікований персонал для нагляду за дітьми;
  • доступ до відповідних приміщень та інфраструктури для розміщення та проживання;
  • співпраця з місцевими організаціями та громадами в Литві для забезпечення плавного переходу та інтеграції під час перебування.

Для запису бажаючих просимо звернутися за контактними номерами телефонів:

+37062364614 «Сильні разом»; +37061519933 «Синьо-жовті».

Відділ соціального захисту населення сільської ради