Начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради відвідала освітній фестиваль "Вчителі майбутнього"

Дата: 23.06.2023 12:16

Начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Мар’яна Вижицька перебуває з робочим відрядженням у місті Львів для участі в освітньому фестивалі «Вчителі майбутнього» від ГС «Освіторія» та Холдингу емоцій.
Ключова тема події - пошуки стратегій відновлення української освіти. Разом із освітянами, урядом та громадськістю обговорювалися питання як навчати і навчатися зараз в умовах воєнних дій, інновації та актуальні освітні проблеми, і головне — шукати робочі шляхи їх розв’язання.

🙌Серед спікерів заходу — Міністр освіти та науки України Оксен Лісовий, голова ДСЯО Ruslan Gurak ,

директорка УЦОЯО Тетяна Вакуленко, СЕО студії онлайн-освіти EdEra Ілля Філліпов та ще майже півсотні українських і зарубіжних лідерів освіти та громадськості☝️.

☝️Головні теми заходу: подолання освітніх втрат, НУШ, дистанційне навчання, ментальне здоров'я учнів та вчителів, штучний інтелект, відбудова освіти і багато іншого.

☝️Навчаємося, щоб ЗНАТИ, як краще навчати!!!

На фото колеги освітнього простору Мар'яна Вижицька, Ірина Ковалевська, Наталія Іваницька, Ніна Гаврилюк