У Рівненській області відкриті три гінекологічні кабінети безбар’єрного доступу

Дата: 22.06.2023 15:28

У Рівненській області відкриті три гінекологічні кабінети безбар’єрного доступу, зокрема у:

м.Рівне (на базі КЗ «Рівненський перинатальний центр» Рівненської обласної ради за адресою: вул. Міцкевича, буд. № 30, м.Рівне);

м.Дубно (на базі КНП «Пологовий будинок» Дубенської міської ради за адресою: вул.Грушевського, буд. № 103, м.Дубно);

м.Сарни (на базі КНП «Сарненська ЦРЛ» Сарненської міської ради за адресою: вул.Я.Мудрого, буд.№ 3, м.Сарни).

Кабінети укомплектовані сучасним медичним обладнанням з урахуванням потреб осіб з інвалідністю. У них за потреби можна цілодобово отримати медичну та психологічну допомогу конфіденційно та безкоштовно.

Перевагою цих кабінетів є професійний лікарський персонал, який пройшов навчання з медико-психологічної допомоги постраждалим від насильства, сучасна техніка, необхідні препарати й засоби для захисту репродуктивного здоров’я, профілактики статевих інфекцій та ВІЛ/СНІД.

Кабінети обладнані Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в рамках заходів гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народження, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.