Іващук Андрій Анатолійович

Дата: 22.06.2023 11:22

Іващук Андрій Анатолійович

Дата та місце народження: 10 грудня 1988 року, смт. Квасилів, Рівненський район, Рівненська область.

Дата та місце загибелі: 16 червня 2023 року поблизу населеного пункту Лобкове Василівського району Запорізької області

Звання: сержант

Посада: командир гранатометного відділення взводу вогневої підтримки окремого гірського штурмового батальйону

Підрозділ:

Обставини загибелі: загинув 16 червня 2023 року, вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, поблизу населеного пункту Лобкове Василівського району Запорізької області

Сімейний стан: Залишились дружина та батьки

Місце поховання: с.Козин

Інформація про поховання

Нагороди: відсутні

Іващук Андрій Анатолійович народився 10 грудня 1988 року у смт.Квасилів Рівненської області. Там же ходив у школу. Брав активну участь у житті школи, добре вчився. Навчався у Рівненському медичному училищі, Сестринська справа, не закінчив навчання. З 22.05.2010р. по 21.04.2011р. служив у внутрішніх військах України. Був кінологом, старший дресирувальник службового собаківництва. Отримав звання сержант. Має почесну грамоту-подяку. 2011-2014р. служив у Києві в поліції. Через події на майдані не зміг змиритися із несправедливістю і залишив службу. Переїхав жити у с.Гранівка Рівненської області до діда з бабою. Там познайомився із своєю майбутньою дружиною і 30 липня 2016 року одружився.

Андрій був дуже працьовитий, будь-яка робота горіла у руках. До початку повномаштабного вторгнення перекривав дахи по Рівненській, Тернопільській та Львівській областях. Він був добрим, щирим, справедливим, душею компанії, відкритим до людей. Мав багато друзів. Андрій був щирим патріотом та борцем за справедливість у житті.

30 серпня 2022 року був призваний до війська для захисту нашої країни. Коли пішов на війну, то говорив батькам: "Ви нас навчили Україну любити, а зараз її потрібно захищати!.."

Захищаючи країну від російського агресора, вірний військовій присязі, боронячи нашу Батьківщину, її свободу та незалежність, виявивши стійкість і мужність у бою, в населеному пункті Лобкове Василівського району Запорізької області 16 червня 2023 року загинув від осколкового поранення в голову.

За матеріалами Козинської центральної бібліотеки