Дата: 14.06.2023 12:36

Не втомлюємося дякувати нашим захисникам та щирим людям, які допомагають раді волонтерів громади.

Зокрема, житель с. Бугаївка Володимир Войтишин надав допомогу у вигляді тушонок, що вже зовсім скоро попрямують до наших захисників.

Також місцевий підприємець Михайло Шевчук надав допомогу, що вже попрямувала на Херсонщину, для осіб, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС. ФК Колос під час проведення футбольних матчів регулярно збирає кошти з вболівальників та гравців.

Дякуємо і всім тим, хто щоденно допомагає матеріально, донатить на тепловізори, амуніцію, автівки. Завдяки підтримці свідомих жителів громади, у зоні ведення бойових дій воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.