ОПИТУВАННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Міністерство соціальної політики України реформує процес надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю та працює над створенням дієвої інклюзивної системи, в якій люди з інвалідністю мають всі можливості для проходження якісної реабілітації, соціалізації, навчання, працевлаштування, економічної самостійності та гідного догляду у випадку необхідності у безбар’єрному суспільстві.

Задля досягнення поставлених цілей та найефективнішої реалізації запланованого,  Мінсоцполітики хоче насамперед почути думку осіб з інвалідністю. Саме тому, впродовж червня 2023 року будуть проведені дослідження (можливі формати: опитування, фокус-групові дослідження та глибинні  інтерв’ю), до яких запрошуємо долучитися осіб з інвалідністю чи осіб, які їх супроводжують.

          Для участі в дослідженні визначення потреб осіб з інвалідністю просимо заповнити коротку аплікаційну форму, подану нижче за посиланням, до 12.06.2023 включно. Після цього відповідальний працівник зв’яжеться з Вами для узгодження подальшої участі у дослідженні. 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOp7HrhFCQPq6lApjYCwVKPTwju9IAeovY4HenWzakRgQYuw/viewform