Запрошення до бізнес акселератора!

Бізнес-акселератор "Бережи свою квітку". Це система доставки продуктів харчування та товарів ужитку.
Система дозволить покращити рівень життя мешканців та забезпечити розвиток місцевого бізнесу, створивши нові робочі місця, що є критично важливим зараз, адже за даними НБУ - прогнозований рівень безробіття в країні на 2023 рік може сягнути до 26,1%!
За допомогою системи, можна замовляти необхідні товари безпосередньо з місцевих магазинів, ринків та малих підприємств, що збільшить обсяги їхнього продажу та сприятиме збільшенню прибутку, а отже і податкових надходжень до місцевих бюджетів.
Допоможе зменшити соціальну віддаленість територіальних громад, через можливість створення доставки в населених пунктах, де відсутній швидкий доступ до мережі інтернет.
В систему входить:
Навчання використанню програмного забезпечення;
Навчання персоналу посадовим обовʼязкам;
Лише офіційне працевлаштування та прозора робота з податковою системою.
Тренування та тренінги для учасників команд та їх партнерів.
Для участі необхідно зареєструватись на сайті бізнес акселератора.
Участь в акселераторі безкоштовна, ведення бізнесу на основі інструментів передбачає сплату учасником комісії від комерційної діяльності.
Частину залучених коштів вкладається у розвиток безкоштовної та вільної освітньої ініціативи: TECHNO4 – Національного науково-розважального клубу для дітей та підлітків за активної участі батьків на базі загальноосвітніх шкіл України та світу.
Більше даних про систему можна знайти на офіційних сторінках.
https://kwitka.space
https://techno4.online