4 червня – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Дата: 04.06.2023 09:43

Сьогодні Україна вшановує пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Відповідну постанову під № 5343 ухвалила Верховна Рада у Міжнародний день захисту дітей, 1 червня 2021р.

Дата дня вшанування була вибрана не випадково, адже щорічно саме 4 червня відзначається Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй. День встановлено  для того, щоб громадськість не забувала про те, що під час війни гинуть не тільки солдати, але й невинні діти.

Прикро, що українські діти стали ціллю для російських загарбників. Вони вразливі, беззахисні та безпорадні. Та чи не діти у час війни страждають найбільше. Невинні жертви, які лише почали досліджувати світ… Їхнє життя залежить від кожного з нас. Саме заради них ми здатні на найвідчайдушніші кроки.

Пам’ять про дітей, які загинули під час війни Російської Федерації проти України, завжди буде жити в наших серцях.