У міжнародний день захисту дітей привітали дітей вразливих категорій

Дата: 02.06.2023 10:11

Першого червня українці відзначають Міжнародний день захисту дітей. Традиційно у цей день організовують святкові заходи та влаштовують цікавинки для малечі.

Служби у справах дітей Козинської та Крупецької сільських рад і Радивилівської міської ради спільно з відділом взаємодії з громадами Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області 01 червня провели святковий захід для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. В ігровій кімнаті м.Радивилів за участю місцевих аніматорів було організовано розважальну програму, накрито солодкий стіл. Служба у справах дітей Козинської сільської ради привітала 5-ох учасників дійства та вручила подарунки.

Крім того, Козинський сільський голова Іван Школяр спільно з начальником служби у справах дітей Тетяною Синіцькою відвідали дітей загиблих учасників війни та вручили подарунки з нагоди свята.

Віримо, що майбутнє наших дітей буде світлим і радісним під мирним небом.