Сьогодні відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Козинської сільської ради було проведено свято «Ми - діти твої, Україно!» до Міжнародного Дня захисту дітей.

         1 червня, в перший літній день ми відзначаємо це радісне свято . Це свято дитинства, свято яскравого літа, щирих усмішок, приємних несподіванок.
         Урочисте відкриття свята почалося привітальними словами та нагородженням обдарованих дітей громади. У привітальних словах голова громади Іван Школяр наголосив, що наші діти - це найдорожче, що в нас є, якими вони виростуть, такою буде і наша майбутня держава. Також, закликали всіх сьогодні і кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю, кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього нашої держави.
         Святково-розважальне дійство проходило на території школи мистецтв та на стадіоні «Колос», де відбулося урочисте відкриття, нагородження обдарованих дітей, шоу мильних бульбашок, конкурсна та танцювальна програма за участю аніматорів, знайомство з поліцейським офіцером громади, спортивна естафета, літературно-розважальна ігрова програма, танцювальний флеш-моб та міні-футбол.  Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де діти могли дати волю фантазіям.
         Сьогодні ми щиро вітаємо всіх діток Козинської територіальної громади з цим святом і бажаємо здоров’я, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, удачі на життєвих дорогах.

Більше фото у групі Козинської громади в соціальній мережі Фейсбук