Цьогоріч вперше команда юних рятувальників Козинського ліцею взяла участь у фестивалі-змаганнях "Юний рятувальник-2023". Змагання відбулися 23 травня на базі відпочинку КП «Дитячий санаторій «Хрінники» Демидівської селищної ради. Цікава програма, щирі емоції, нові знання, практичні заняття та, головне, живе спілкування -  якісні показники дійства.

У змаганнях, серед інших, взяли участь учні Козинського ліцею Козинської сільської ради юних рятувальників-пожежників. До складі команди «Агенти 101» увійшли:

Капітан команди - Братащук Владислав, учень 8-А класу.

Склад команди:

Пасєка Олександра, 8-Б клас,

Войцеховська Христина, 8-Б клас,

Рослюк Юлія - 8-Б клас,

Драновський Владислав, 8-Б клас,

Купрійчук Анна, 8-Б клас,

Савчук Володимир, 8-Б клас,

Зима Богдана, 7-А клас.

Програма заходу складалася з організаційної частини, під час якої учасники могли познайомитися з іншими командами та представити свою команду під час презентації. Рятувальниками та інструкторами ДСНС була змодельована ситуація з рятування потопаючого та надання першої домедичної допомоги при утопленні.

Конкурсна частина заходу була найбільш емоційною та цікавою. Учасники змагалися у 4-ьох конкурсах, під час яких продемонстрували знання з пожежної, мінної безпеки, тактичної медицини, а також проявили свої вміння орієнтуватися на місцевості, проходити смугу перешкод,  позмагалися й на естафеті з використанням пожежного інвентарю.

Усі втомлені, нагороджені грамотами за участь у заході та переповнені емоціями з новими знаннями та готові прийти на допомогу у потрібний момент!

Запобігти, врятувати, допомогти - девіз наших юних рятувальників -пожежних!!!