У неділю, 21 травня, в селі Нова Пляшева Козинської територіальної громади відбувся благодійний концерт «Все буде Україна» на підтримку захисників України, мужніх воїнів, які захищають нашу державу від російського агресора. У заході взяли участь колективи Козинської дитячої щколи мистецтв, СБК Пустоіванне та народний фольклорний ансамбль «Джерело».

         Захід розпочався із хвилини мовчання у знак вшанування пам’яті усіх Захисників і Захисниць України, які загинули у російсько-українській війні, а також цивільних і дітей, які стали жертвами безжалісного ворога.

У прагненні підтримати відважних воїнів єднаються і діти, і дорослі. ЗСУ запекло відстоюють свої території зі зброєю, а ми віддано продовжуємо боротьбу на творчому фронті! Кожен з нас робить все можливе, щоб наблизити перемогу! Лише разом і лише до нашої Перемоги! – зазначають організатори заходу.

         Під час благодійного концерту творчі колективи Козинської дитячої школи мистецтв та СБК Пустоіванне зібрали 6000 гривень на потреби ЗСУ.

         Щиро дякуємо організаторам благодійного концерту за неймовірну атмосферу, а кожному виступаючому за  прекрасні та душевні номери. Дякуємо кожному, хто долучився до доброї справи та не забув за донат для наших захисників.

Разом ми сильні!

Ми непереможні!