У відділі «ЦНАП» сільської ради відбувся виїзний прийом громадян працівниками Пенсійного фонду України.

Дата: 18.05.2023 12:27

17 квітня у відділі «ЦНАП» сільської ради  відбувся виїзний прийом громадян працівниками Пенсійного фонду України.

Громадяни, які звернулися, отримали кваліфіковану консультацію щодо пенсійного законодавства, призначення (перерахунку) пенсії, допомоги на поховання, а також мали змогу подати документи на видачу довідок про розмір пенсії, на виготовлення пенсійного посвідчення, про підтвердження страхового стажу.

Нагадуємо, працівники Пенсійного фонду України здійснюють прийом громадян за місцем їх проживання двічі на місяць (на території Козинської громади - кожну третю середу місяця та кожного останнього вівторка місяця) з 9.00 до 12.30 години у приміщенні відділу «ЦНАП» Козинської сільської ради.

Наступний виїзний прийом громадян працівниками Пенсійного фонду України відбудеться 30.05.2023.

Ми працюємо для ВАС!!!